تشریفات و خدمات مجالس عروسی

نویسنده : تشریفات عروسی و خدمات مجالس عروس
تاریخ ثبت : 1397/04/03

انسان ها معمولا یک روز ازدواج می­ کنند. برگزاری یک مراسم خوب و عالی از دغدغه های همه است. معمولا افراد قبل از مراسم برنامه­ ای برای عروسی می ریزند که چه کارهایی باید انجام شود ولی در روز عروسی اکثر آدم­ ها گیج و گنگ می ­شوند. تشریفات مجالس این امکان را به شما می­ دهد که همه کارهای مراسم خود را طبق برنامه پیش ببرید

چرا تیم تشریفاتی مجالس داشته باشید

در مراسم بزرگ ممکن است خیلی چیزها از یادتان برود. یک تیم تشریفاتی که در نقش مدیریت اجرایی ظاهر می شود  همه کارها را اجرا و هماهنگ می ­کند. دیگر نگران دسته گل، فیلمبرداری و دیزاین مجلس خود نباشید چرا که یک تیم تشریفات مجالس قوی و ماهر، خدمات مجالس را به بهترین نحو برای شما ارائه می­ دهد.

خدمات مجالس

چیدمان سفره عقد، انتخاب باغ عروسی، کترینگ عروسی ماشین عروس،انتخاب تیم فیلمبرداری ، خدمات برای عروس و داماد طراحی و دیزاین مجلس، ارکستر از دغدغه های همه است. شما با یک تیم تشریفاتی و با بهترین قیمت می­ توانید همه چیز را با هم داشته باشید.

چیدمان میز شام عروسی تشریفات عروس

باغ عروسی

برای برگزاری مراسمی باشکوه بهترین سالن ها وباغ های عروسی توسط تیم تشریفات مجالس به شما پیشنهاد می شود. با انتخاب باغ عروسی ایده آل خود فضای زیبایی را برای عروسی خود ایجاد کنید. با هماهنگی تشریفات مجلس به طراحی ودیزاین فضای ایده آل برای مهمان خود بپردازید. به خاطر داشته باشید که یک فضای خوب باید به تعداد مهمان ها پارکینگ را تامین کند.

خدمات عروس و داماد

تشریفات مجالس شما را در انتخاب بهترین سالن های زیبایی عروس ، آرایشگاه های مردانه، مزون ­های لباس عروس و جواهرفروشی­ ها راهنمایی می­ کند چرا که تشریفات مجالس با بهترین سالن ­ها و مزون ­ها همکاری می­ کنند و بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می­ دهد . تا تجربه ای عالی را سپری کنید.

کارت عروسی

کارت عروسی منحصر به فرد قابل توجه بسیاری مراسم ­های عروسی است چرا که دعوت شایسته از مهمانان مطابق با رسم و احترام مهم است. تشریفات مجالس به شما چاپخانه ها را با ایده های متفاوت از سبک های قدیمی، کلاسیک و فانتزی معرفی می­ کند.

کترینگ عروسی

شاید بتوان گفت بخش مهم عروسی پذیرایی از مهمانان گران قدر است. خدمات مجالس با بهترین تیم هایی که دارد مطابق یک برنامه کاملا حرفه ­ای  یک محیط گرم را برای پذیرایی آماده می ­کند. شما با انتخاب بهترین منو های شام یا ناهار، سالاد و نوشیدنی ها ودسرهای متفاوت برای پذیرایی از مهمانان گرانقدر آماده می شوید. تشریفات مجالس شما را در انتخاب بهترین قنادی ها و کیک راهنمایی می ­کند. کیک مراسم می تواند از سرویس های پذیرایی شما باشد.

جایگاه عروس و داماد تشریفات عروس

طراحی و دیزاین مجالس

یک تیم حرفه­ ای و با تجربه  خدمات مجلس را باید برعهده بگیرد. برگزاری مراسم بزرگ با انتخاب نوع گل رنگ دسته­ های گل، چیدمان و گل آرایی مجلس با شکوه می­ شود. زیبا کردن مراسم با طراحی زیبا از گل آرایی وشمع صورت می ­گیرد.

سفره عقد تشریفات عروس

ورودی تالار و باغ

ورودی تالار و باغ از مهم ­ترین بخش ها است که منظره زیبایی به ورود شما می­ دهد.  تشریفات عروسی با دیزاین و طراحی متفاوت ورودی ­های زیبایی برای شما ایجاد می­ کند. همیشه در عروسی فضاهای خالی پیدا می شود که تیم تشریفاتی می تواند از آن فضاها برای زیباسازی مجلس استفاده کند. شما می توانید با تشریفات مجالس هماهنگ کنید و ورود خود را با یک مراسم آتیش بازی شروع کنید تا یک مراسم فراموش نشدنی داشته باشید.

طراحی چیدمان میز و صندلی

 یکی از مسائل دیگر که در طراحی مجالس اهمیت دارد خدمات مجالس در سرویس و طراحی چیدمان میز و صندلی است که باید به صورت شیک  و هماهنگ با رنگ­ بندی تالار باشد. تا شکوهی به مجالس شما بدهد. جایگاه عروس داماد از مهم ترین مسائل برای عروسی است که باید به صورت کاملا حرفه ای تزیین شود و با طراحی مدرن و یا کلاسیک جایگاه عروس و داماد مطابق میل شما طراحی می ­شود.

ماشین عروس و تیم فیلمبرداری

 گل آرایی ماشین عروس از نکاتی است که در وهله اول ذهن همه را در برگزاری مراسم عروسی مشغول می ­کند. تشریفات مجالس با معرفی بهترین گل فروشی­ ها باعث میشوند  تزیین ماشین عروسی توسط طراحان گل آرایی صورت گیرد. با معرفی بهترین تیم فیلمبرداری به شما امکان عکس گرفتن در بهترین آتلیه و باغ ها با لوکیشن های زیبا داده می شود. با راهنمایی و خدماتی که تیم تشریفات مجالس به شما میدهد میتوانید مراسم عروسی خود را به بهترین نحو اجرا و به یاد ماندنی کنید.

چیدمان سفره عقد

در تمام عروسی های ایرانی از دیرینه سفره عقد مرسوم است. سفره عقد یک نمادی از شکل گرفتن خانواده است. چیدمان سفره عقد با طراحی زیبا بسیار مهم می باشد. خدمات مجالس با آلبوم عکس خود از سفره عقد شما را در انتخاب سفره عقد راهنمایی می کنند. تشریفات مجالس با بکار بردن گل آرایی های زیبا و دکوری ها جلوه زیبایی به سفره عقد شما می دهد.

حلقه ی ازدواج تشریفات عروس

برگزاری جشن عروسی با تیم تشریفات مجالس

برای داشتن یک عروسی رویایی همه چیز را با تیم تشریفات مجالس ، مطابق با آداب و رسومی که دارید هماهنگ کنید. اگر قرار است مراسم عقد و عروسی را با هم برگزار کنید. زمان های خود را برای اجرای رسم و رسوم  ایرانی مشخص کنید. از بهترین خدمات مجالس برای برگزاری مراسم مشورت بگیرید و از باغ­ ها و تالارهای عروسی که تشریفات مجالس معرفی می­ کنند دیدن کنید و بهترین را مناسب با بودجه خود انتخاب کنید.

کیک عروسی تشریفات عروس 

دیگر مقالات


عجیب ترین آداب و رسوم ازدواج

عجیب ترین آداب و رسوم ازدواج

یکی از قشنگ ترین اتفاقات زندگی هر کس مراسم ازدواجش است. خصوصا هنگامی که عروس و داماد در جمع دوستان و خانواده بهترین روز زندگی شان را در میان گل های زیبا و موسیقی و خوراکی های خوشمزه جشن می گیرند.  ادامه مطلب
ایده و نکات جدید و جذاب برای جشن نامزدی

ایده و نکات جدید و جذاب برای جشن نامزدی

هر خانواده ای رسم هایی دارد که باید به آن توجه شود. جشن نامزدی را هر کسی طبق رسوم خویش به گونه ای برگزار می کند و تعریف مشخصی مانند عروسی ندارد.  ادامه مطلب
بایدها و نبایدهای آرایش عروسی

بایدها و نبایدهای آرایش عروسی

برخی از اشتباهات در خصوص آرایش روز عروسی بسیار رایج هستند. بد نیست از آنها حذر کنید. ادامه مطلب
باغ عروسی

باغ عروسی

در انتخاب باغ عروسی و تالار پذیرایی نکته های بسیار ضروری وجود دارد که باید به آنها توجه نمایید: ادامه مطلب