همه چیز درباره تشریفات عروسی افراد مشهور

نویسنده : تشریفات مجالس عروس
تاریخ ثبت : 1397/09/22

شب عروسی برای همه یکی از مهمترین شب‌های زندگی هر شخصی است و سعی می‌کند تا این شب را به بهترین شکل ممکن برگزار کند و خاطره‌ای خوش را برای خود و مهمانان بسازد. عروسی افراد مشهور نیز از این قاعده مستثنی نیست و سلبریتی ها و افراد معروف و مشهور نیز همواره سعی داشته‌اند تا مراسم ازدواج خود را خاص و به یاد ماندنی کنند. برای آشنایی با تشریفات عروسی افراد مشهور با ما همراه باشید.

عروسی افراد مشهور

عروسی سلبریتی ها و افراد مشهور همیشه متفاوت با عروسی افراد معمولی بوده است. همیشه تا مدت‌ها بعد از عروسی افراد مشهور در همه جا صحبت از جشن ازدواج خاص و متفاوت آنها بوده است. این افراد به دلیل شرایط مناسب مالی خود هیچ محدودیتی برای مراسم ازدواج نداشته و از هیچ هزینه‌ای برای عروسی خود کوتاهی نمی‌کنند. افراد مشهور در مراسم ازدواج از آیتم‌ها و ویژگی‌های بسیاری که متفاوت با مراسم ازدواج معمولی است استفاده می‌کنند و سعی دارند که ازدواج آنها فراموش نشدنی باشد.

عروسی سلطنتی

تشریفات عروسی افراد مشهور

افراد مشهور و سلبریتی ها در تمامی مسائل همواره به دنبال رقابت با یکدیگر می‌باشند و امر مهم ازدواج هم از این قضیه مستثنی نبوده است و همواره می‌خواهند مراسم ازدواج خاص و لاکچری داشته باشند. این افراد خاص همواره سعی دارند خدماتی که در مراسم عروسی به مهمانان ارائه می‌دهند خاص و متفاوت باشد و خبر ازدواجشان در صدر خبرها باشد و برای این امر هزینه‌های هنگفتی را نیز متقبل می‌شوند. نمونه‌هایی از مراسم عروسی افراد مشهور را در زیر برای شما معرفی می‌کنیم.

مراسم ازدواج شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون

مراسم ازدواج شاهزاده انگلیس یکی از پرخرج ترین مراسمی بوده که در طول سالیان اخیر برگزار شده است. در این عروسی که در سال 2011 برگزار شد، مبلغی حدود 434.000 دلار برای لباس عروس و داماد، 600.000 دلار برای شام و ناهار روز عروسی، 80.000 دلار برای کیک و 800.000 دلار هم برای تزئینات و گل در این مراسم هزینه شد. هزینه‌ای که برای حفظ امنیت مراسم عروسی این زوج تخمین زده شده است چیزی در حدود 32.000.000 دلار می‌باشد. مراسم عروسی این زوج مشهور بسیار باشکوه و مجلل بر گزار شد و هنوز بعد از گذشت چندین سال از این عروسی به عنوان یکی از مجلل‌ترین مراسم ازدواج از آن یاد می‌شود.

عروسی سلطنتی

مراسم ازدواج کنیه وست و کیم کارداشیان

ازدواج این سلبریتی مشهور در شهر فلورانس ایتالیا برگزار شد. لباسی که کیم کارداشیان در مراسم ازدواج خود بر تن داشت 500.000 دلار قیمت داشت و دسته گل نیز 136.000 دلار بود. در این عروسی لاکچری 110.000 دلار برای پذیرای و شام هزینه شد. مبلغ کلی که برای این مراسم هزینه شده است چیزی در حدود 8/2 میلیون دلار برآورد شده است.

مراسم ازدواج دونالد ترامپ و ملانی ترامپ

بیشترین هزینه در این عروسی مجلل متعلق به لباس ملانی ترامپ بوده که با 1500 سنگ قیمتی و باارزش تزئین شده بود. هزینه غذا نیز برای مهمانان که در حدود 400 نفر بودند 110.000 دلار و کیک بسیار باشکوه این زوج نیز که 45 کیلوگرم وزن داشت یکی از خاص‌ ترین کیک‌های عروسی بود که 3000 شاخه گل رز بر روی آن قرار داشت. عروسی این زوج مطرح آمریکایی 1.000.000 دلار هزینه داشته است.

عروسی سلطنتی

مکان‌ انتخابی برای عروسی افراد مشهور

یکی دیگر از نکات قابل توجه در عروسی افراد مشهور مکانی است که برای برگزاری مراسم عروسی خود انتخاب می‌کنند. این افراد باید مراسم عروسی خود را در مکانی برگزار کنند که با هزینه‌ای که برای سایر تشریفات پرداخته‌ اند همخوانی داشته باشد. برخی از باغ‌ ها و تالارها هستند که امکانات متفاوت و البته منحصر به فردی را برای برگزاری مراسم به افراد اعطا می‌کنند. گاها افراد در جزایر شخصی و یا سواحل انحصاری مراسم عروسی خود را برگذار می‌کنند تا علاوه بر رقم زدن مراسمی جذاب خاطره‌ ای زیبا نیز برای خود بسازند. کاخ‌ ها، تالارهای مشاهیر، باغ‌هایی که استخر دارند و خانه‌های لوکس از دیگر اماکن انتخابی برای عروسی افراد مشهور می‌باشد. سالن‌هایی که دارای باند اختصاصی برای فرود با هلیکوپتر می‌باشند و باغ‌ هایی که قابلیت فرود بالن را نیز دارند از پرطرفدارترین گزینه‌ها برای عروسی افراد مشهور می‌باشد.

دیگر مقالات


عجیب ترین آداب و رسوم ازدواج

عجیب ترین آداب و رسوم ازدواج

یکی از قشنگ ترین اتفاقات زندگی هر کس مراسم ازدواجش است. خصوصا هنگامی که عروس و داماد در جمع دوستان و خانواده بهترین روز زندگی شان را در میان گل های زیبا و موسیقی و خوراکی های خوشمزه جشن می گیرند.  ادامه مطلب
ایده و نکات جدید و جذاب برای جشن نامزدی

ایده و نکات جدید و جذاب برای جشن نامزدی

هر خانواده ای رسم هایی دارد که باید به آن توجه شود. جشن نامزدی را هر کسی طبق رسوم خویش به گونه ای برگزار می کند و تعریف مشخصی مانند عروسی ندارد.  ادامه مطلب
بایدها و نبایدهای آرایش عروسی

بایدها و نبایدهای آرایش عروسی

برخی از اشتباهات در خصوص آرایش روز عروسی بسیار رایج هستند. بد نیست از آنها حذر کنید. ادامه مطلب
باغ عروسی

باغ عروسی

در انتخاب باغ عروسی و تالار پذیرایی نکته های بسیار ضروری وجود دارد که باید به آنها توجه نمایید: ادامه مطلب