مقالات

  
تشریفات عروس
خدمات مجالس و تشریفات مراسم عروسی
در این متن به خدمات مجالس عروسی می پردازیم و همچنین به طور کامل به بررسی انواع خدمات مجالس عروسی و توضیحاتی در باره ی آن ها خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب
تشریفات عروس
راهنمایی هایی به عروس و دامادها برای انتخاب محل برگزاری جشن عروسی

این مطلب درباره ی قیمت باغ عروسی نوشته شده است. اطلاعاتی کلی درباره ی قیمت باغ عروسی و عوامل تأثیرگذار بر آن در این مطلب آمده است.

ادامه مطلب
تشریفات عروس
توضیحاتی در مورد خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس عروسی به بهترین شکا ممکن در مراسم عروسی ارائه می شود. از خدمات مجالس عروسی می توان به تالار عروسی و ماشین عروسی اشاره کرد
ادامه مطلب
تشریفات عروس
تشریفات عروسی و خدمات مجالس عروسی
امروزه اکثر مراسمات عروسی توسط موسسات خدمات مجالس عروسی برگزار می شود.برای آشنایی با خدمات مجالس عروسی در این مقاله همراه ما باشید.
ادامه مطلب
تشریفات عروس
راهنمای انتخاب باغ عروسی با قیمت مناسب
برای قیمت باغ عروسی مناسب باید مواردی مورد توجه قرار گیرد. قیمت باغ عروسی متناسب با بودجه زوجین با برنامه ریزی از قبل و هماهنگی های لازم قابل کنترل است.
ادامه مطلب
تشریفات عروس
همه چیز در مورد انتخاب یک باغ برای عروسی
قیمت باغ عروسی به عوامل بسیاری بستگی دارد و شما برای تهیه باغ مناسب باید موارد زیادی را مد نظر داشته باشید که قیمت باغ عروسی و تالار یکی از آن هاست.
ادامه مطلب
تشریفات عروس
اجاره باغ عروس و قیمت اجاره آن
همان طور که می دانید عروس و داماد های امروزی علاقه بسیاری به اجاره باغ عروسی برای برگزاری مراسم ازدواج خود دارند، به همین علت است که قیمت باغ عروسی به یکی از مهم ترین دغدغه های آن ها تبدیل شده است. مراسم ازدواج معمولا در باغ های مجلل و زیبا صورت می گیرد که هزینه بسیار زیادی را نیز در بر دارد اما با وجود این که قیمت باغ عروسی بسیار گران می باشد باز هم بسیاری از مراسم عروسی در این باغ ها برگزار می شوند.

ادامه مطلب
تشریفات عروس
لوازم مهم سفره عقد

سفره عقد یکی از مهم ترین و سنتی ترین آداب و رسوم در مراسم عروسی است. سفره عقد می تواند در باغ عروسی توسط تشریفات مجالس و یا در فضای بسته قرار بگیرد؛ همچنین می تواند بسیار لوکس و شیک توسط خدمات مجالس چیده شود و یا می تواند ساده و یک سفره عقد سنتی باشد. سفره عقد سنتی و مدرن از لوازم مختلف تشکیل می شود که در ادامه به آن ها اشاره شده است.
ادامه مطلب
تشریفات عروس
ویژگی های یک مراسم نامزدی خوب چیست؟
مراسم نامزدی و آداب و رسوم آن در قومیت ها و خانواده ها متفاوت است. تشریفات مراسم نامزدی قبل از ازدواج برگزار می شود که می تواند توسط تشریفات مجالس یا خدمات مجالس در تالار یا باغ عروسی و یا به صورت یک مجلس خانوداگی ساده برگزار گردد. برای برگزاری مراسم نامزدی موارد و آداب رسومی باید رعایت شود که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.
ادامه مطلب
تشریفات عروس
توصیه های برای انتخاب کفش عروسی
خرید کفش عروسی درست و مناسب در روز مراسم عروسی بسیار مهم است. راحتی کفش اولین فاکتور مهم انتخاب آن است و پس از آن باید به زیبایی و ست بودن  آن با لباس توجه کرد. به دلیل راه رفتن زیاد در محل مراسم خود در باغ عروسی و یا تالار و اینکه زمان زیادی کفش را به پا دارید باید به نکاتی توجه کنید  که برخی از آن ها عبارتند از:
ادامه مطلب
تشریفات عروس
تاریخچه لباس عروس
لباس عروس و طرح و مدل آن دارای قدمت دیرینه است و در فرهنگ ها کشورهای مختلف متفاوت است. مراسم عروسی می تواند ساده توسط خود افراد و یا مجلل توسط تشریفات عروسی و یا خدمات مجالس برگزار گردد.در مورد لباس عروس نیز باید گفت  که در گذشته از رنگ سفید استفاده نمی شده است. به طور مثال در کشور هندوستان رنگ لباس عروس قرمز است و از رنگ سفید برای ادای احترام و در مراسم  سوگواری استفاده می شود.
ادامه مطلب
تشریفات عروس
قیمت تشریفات عروسی بر چه اساسی تعیین می شود؟
برگزاری  مراسم عروسی خوب ریزه کاری های زیادی دارد که بسیاری از ما از همه آن‌‌ها آگاه نیستیم. به همین دلیل لازم است تا چند ماه پیش از برگزاری مراسم عروسی برنامه ریزی ها و امکان سنجی های لازم برای این کار صورت بگیرد تا در نهایت مراسم عروسی به بهترین شکل و کیفیت برگزار و به خاطره ای ماندگار برای تمام مهمانان تبدیل شود
ادامه مطلب
تشریفات عروس
چیدمان میز و صندلی در باغ عروسی
مهم ترین گزینه در برگزاری مراسم عروسی نحوه چیدمان میز و صندلی ها و رنگ تزئینات آنهاست. بدیهی است تزئینات باغ تأثیر چشمگیری در برگزاری هرچه بهتر تشریفات عروسی خواهد داشت. 
گاهی فضای برگزاری مراسم عروسی کوچک است ولی چیدمان مناسب و دکوراسیون و زیبایی محل این مساله را کاملا پوشش می دهد. 
ادامه مطلب
تشریفات عروس
نکات خیلی مهمی که قبل از جشن عروسی باید دانست
در قدم اول جستجوی یک کیترینگ خوب و با کفیفیت در میان هزاران کتیرینگ که در شهر تهران فعالیت دارن به عهده عروس و داماد هست و طبیعتا نیازمند صرف وقت و مراجعه زیاد به کیترینگ های مختلفی در تهران دارد 
بعد از انتخاب کتیرینگ مورد نظر مهمترین فاکتور تست زنده مراسم و غذا  می باشد به صورتی که عروس دادماد باید در یکی از مراسم های تشریفات و یا کیترینگ مورد نظر شرکت کرده و کفیفت برگزرای مراسم و نوع پذیرایی و برخورد پرسنل و در نهایت کفیفت غذا رو تست کرده و با خیال راحت اقدام به عقد قرارداد کنند
ادامه مطلب
تشریفات عروس
یک عروسی لاکچری چه ویژگی هایی دارد؟
با وجود تحولات و دگرگونی هایی که در زندگی افراد به وجود آمده اما مراسم ازدواج هنوز هم همچون گذشته از اهمیت بالایی برخوردار است و افراد زیادی هستند که ازبرای برگزار کردن آن به هیچ عنوان صرفنظر نمی کنند. این مراسم یکی از مقوله هایی است که برای تمام مردم دنیا از اهمیت و ویژگی خاصی برخوردار است. شاید به جرات بتوان گفت که همه دختر خانم ها از ته دل خود می خواهند که مراسم عروسی در خوری وشایسته ای داشته باشن
ادامه مطلب
تشریفات عروس
کدام بازیگران هالیوود گران ترین تشریفات عروسی را دارند؟
برگزاری یک مراسم خوب با تشریفات عالی و منحصر بفرد آرزوی هر عروس و دامادی است. هر فردی در بهترین شب زندگیش آرزو دارد که بدرخشد و به ستاره میهمانی اش تبدیل شود، این است که به دنبال تشریفات و برگزاری یک مراسم لاکچری می رود.
ادامه مطلب
تشریفات عروس
آخرین مدل لباس داماد در سال 2017

لباس داماد یکی از آیتم هایی است که در مراسم عروسی استفاده می شود. در انتخاب این مورد باید دقت لازم به عمل بیاید تا زیبایی مجلس و عروس و داماد در کنار یکدیگر تکمیل شود. این مجموعه لباس از یک دست کت و شلوار، پیراهن، کراوات، کفش، کمربند، دکمه های سردست و سنجاق کراوات تشکیل شده است که توجه به تک تک آن ها برای ایجاد یک هارمونی و تناسب ضروری به نظر می رسد.
ادامه مطلب