خدمات مجالس و تشریفات مراسم عروسی

نویسنده : تشریفات عروسی
تاریخ ثبت : 1397/05/29

مراسم عروسی امروزه شامل تشریفات مختلفی است و امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. خدمات مجالس عروسی برای برگزاری این مراسم و تشریفات عروسی موجود است که شما می توانید از آن ها برای مراسمتان استفاده نمایید. در ادامه به این خدمات مجالس عروسی خواهیم پرداخت.

خدمات مجالس عروسی

امروزه تشریفات نقش مؤثری در مراسم عروسی زوجین دارند. به طوری که برای این امر صرف هزینه های زیادی می شود.
رسیدگی به تمامی این خدمات و تشریفات و هماهنگی آن ها با یکدیگر از توان یک نفر خارج است و بدیهی است که عروس و داماد به علت استرس و مشغله ی زیادی که دارند توانایی انجام و هماهنگی این امور را ندارند و حتی ممکن است که به درستی خدمات و تشریفات عروسی را نشناسند و چیزی را فراموش کنند.به همین علت مراکز خدماتی مجالس عروسی برای شما این کار را آسان می کنند.در ادامه به توضیحاتی در باره ی برخی از این خدمات و تشریفاتی که در مراسم عروسی باید انجام بشود، خواهیم پرداخت.

خدمات مجالس و تشریفات مراسم عروسی-تشریفات عروسیباغ یا تالار عروسی
بنا بر فصلی که می خواهید در آن مراسم را برگزار کنید و آب و هوای آن زمان می توانید مراسم را در تالار و یا باغ عروسی برگزار نمایید. مراکز خدمات مجالس عروسی با داشتن قرارداد با چندین باغ متنوع و زیبا شما را در انتخاب و تهیه و رزرو این باغ ها و یا تالار ها راهنمایی می کنند. شما با توجه به این که می خواهید در کجای شهر مراسم عروسی را برگزار نمایید و بر حسب هزینه ای که می خواهید کنید و تعداد مهمان تان از بین این باغ ها یکی را انتخاب می نمایید.

خدمات مجالس و تشریفات مراسم عروسی-تشریفات عروسیپذیرایی از مهمانان

پذیرایی از مهمانان جزو مهم ترین بخش از خدمات مجالس عروسی می باشد.این پذیرایی از مهمانان توسط گارسون ها انجام می شود و داشتن یک کادر مجرب برای پذیرایی بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.در خدمات مجالس عروسی این امکانات به همراه سرو نوشیدنی گرم در فصل سرما و نوشیدنی سرد در فصل گرما و همچنین میوه و شیرینی به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد.

موسیقی در مراسم عروسی

مراسم عروسی بدون موسیقی و خواننده جالب نخواهد بود.یکی از خدمات مجالس عروسی داشتن دی جی و خواننده می باشد.همچنین بنا بر فضایی که در آن مراسم برگزار می شود سیستم پخش موسیقی نیز بسیار مهم می باشد.در برخی موارد اجرای زنده توسط خواننده در مراسم صورت می گیرد و در موارد دیگر تنها دی جی با گذاشتن و میکس کردن آهنگ ها این کار را انجام می دهد.

تزئینات سالن

آن چه که مراسم عروسی شما را زیبا و خیره کننده می کند دکوراسیون و تزئینات سالن و یا باغ می باشد که این کار با گل آرایی و شمع آرایی و همچنین با استفاده از حریر که صندلی ها و میز ها را تزئین می کند صورت می گیرد.به همین علت خدمات مجالس با به کارگیری مجرب ترین کادر در این خصوص به تزئینات مراسم شما خواهد پرداخت.

خدمات مجالس و تشریفات مراسم عروسی-تشریفات عروسیدیگر خدمات مجالس عروسی

از دیگر خدمات مجالس عروسی می توان به فیلم برداری و عکاسی مراسم اشاره کرد. عکاسی و فیلم برداری باعث می شود تا این لحظات تکرار نشدنی برای شما ماندگار شود و بتوانید خاطره ی آن را حفظ نمایید. این فیلم برداری و عکاسی از قبل آمدن مهمانان و شروع مجلس آغاز می شود. به طوری که از بعد از ظهر برای تصویر برداری مناسب و جالب به فیلم برداری می پردازند.

خدمات مجالس عروسی دیگر مانند دسته گل عروس، آرایشگاه برای داماد و عروس می باشد. امروزه آرایشگاه فقط برای خانم ها و عروس ها نیست و داماد نیز به آرایشگاه می رود. همچنین اگر مراسم عقد در روز عروسی برگزار می شود تزئین سفره عقد نیز جزو خدمات مجالس عروسی محسوب می شود. در برخی موارد در صورت درخواست عروس و داماد ماشین با راننده و یا بی راننده نیز به آن ها کرایه داده می شود تا برای مراسم از آن استفاده نمایند و گل آرایی ماشین نیز توسط تیم خدمات انجام می گیرد. مدل ماشین و نوع گل آرایی را نیز عروس و داماد انتخاب می کنند.

تنوع غذایی و فینگرفودها، نوشیدنی ها بستگی به هزینه ای دارد که شما می خواهید برای خدمات مجالس عروسی تان کنید. هرچه تنوع غذایی و تعداد غذاها بیشتر باشد این هزینه به طبع بیشتر خواهد بود. وجود کافی شاپ و کندی بار نیز در خدمات لوکس عروسی وجود دارد به طوری که مهمانان خودشان می توانند به صورت سلف سرویس از این دسر ها و نوشیدنی ها استفاده کنند.

برای استفاده و برخورداری از تمامی این امکانات و خدمات مجالس عروسی شما باید به یکی از مراکز معتبر مراجعه کنید. طبیعی است که تمامی این برنامه ریزی و هماهنگی را نمی توانند عروس و داماد انجام دهند بنابراین برای سهولت کار و به بهترین شکل انجام شدن آن نیاز است تا به مراکز تشریفاتی مراجعه کرده و از خدمات آنان استفاده کنید. برای انتخاب از بین تمامی مراکز تشریفاتی لازم است تا بودجه ای که برای مراسم در نظر گرفتید، نوع خدمات، کیفیت خدمات و همچنین سابقه ی کاری و رضایت مندی مشتریان را در نظر بگیرید.

دیگر مقالات


آخرین مدل لباس داماد در سال 2017
آخرین مدل لباس داماد در سال 2017


لباس داماد یکی از آیتم هایی است که در مراسم عروسی استفاده می شود. در انتخاب این مورد باید دقت لازم به عمل بیاید تا زیبایی مجلس و عروس و داماد در کنار یکدیگر تکمیل شود. این مجموعه لباس از یک دست کت و شلوار، پیراهن، کراوات، کفش، کمربند، دکمه های سردست و سنجاق کراوات تشکیل شده است که توجه به تک تک آن ها برای ایجاد یک هارمونی و تناسب ضروری به نظر می رسد.

ادامه مطلب
کدام بازیگران هالیوود گران ترین تشریفات عروسی را دارند؟
کدام بازیگران هالیوود گران ترین تشریفات عروسی را دارند؟

برگزاری یک مراسم خوب با تشریفات عالی و منحصر بفرد آرزوی هر عروس و دامادی است. هر فردی در بهترین شب زندگیش آرزو دارد که بدرخشد و به ستاره میهمانی اش تبدیل شود، این است که به دنبال تشریفات و برگزاری یک مراسم لاکچری می رود.

ادامه مطلب
یک عروسی لاکچری چه ویژگی هایی دارد؟
یک عروسی لاکچری چه ویژگی هایی دارد؟

با وجود تحولات و دگرگونی هایی که در زندگی افراد به وجود آمده اما مراسم ازدواج هنوز هم همچون گذشته از اهمیت بالایی برخوردار است و افراد زیادی هستند که ازبرای برگزار کردن آن به هیچ عنوان صرفنظر نمی کنند. این مراسم یکی از مقوله هایی است که برای تمام مردم دنیا از اهمیت و ویژگی خاصی برخوردار است. شاید به جرات بتوان گفت که همه دختر خانم ها از ته دل خود می خواهند که مراسم عروسی در خوری وشایسته ای داشته باشن

ادامه مطلب
نکات خیلی مهمی که قبل از جشن عروسی باید دانست
نکات خیلی مهمی که قبل از جشن عروسی باید دانست

در قدم اول جستجوی یک کیترینگ خوب و با کفیفیت در میان هزاران کتیرینگ که در شهر تهران فعالیت دارن به عهده عروس و داماد هست و طبیعتا نیازمند صرف وقت و مراجعه زیاد به کیترینگ های مختلفی در تهران دارد 
بعد از انتخاب کتیرینگ مورد نظر مهمترین فاکتور تست زنده مراسم و غذا  می باشد به صورتی که عروس دادماد باید در یکی از مراسم های تشریفات و یا کیترینگ مورد نظر شرکت کرده و کفیفت برگزرای مراسم و نوع پذیرایی و برخورد پرسنل و در نهایت کفیفت غذا رو تست کرده و با خیال راحت اقدام به عقد قرارداد کنند

ادامه مطلب